Vi som jobbar här

Patrik Krook - VD

Patrik Krook
VD
patrik@tidningen.se
+46 31 92 45 84

Therese Krook - Redaktör

Therese Krook
Redaktör
therese@tidningen.se
+46 31 92 45 88

Conny Åquist - Reporter

Conny Åquist
Reporter
conny@tidningen.se
+46 31 92 45 89

Sofia van der Star - Annonssäljare

Sofia van der Star
Annonssäljare
sofia@tidningen.se
+46 31 92 45 87

Suzanne Theander - Innesäljare | support

Suzanne Theander
Innesäljare | support
suzanne@tidningen.se
+46 31 92 45 82

Maria Fridén - Grafisk form

Maria Fridén
Grafisk form
maria@tidningen.se
+46 31 92 45 83

Henrik Edberg - Reporter

Henrik Edberg
Reporter
henrik@tidningen.se
+46 31 92 45 94